PROSTOWANIE WŁOSÓW GDYNIA:


Keratynowe prostowanie włosów to sprawdzona, w pełni naturalna metoda regeneracji włosów i jednoczesnego ich wygładzenia. Rozjaśnianie, regularne farbowanie oraz brak odpowiedniej pielęgnacji mogą szybko sprawić, że włosy staną się matowe oraz suche. Prostowanie włosów keratyną nie tylko nie niszczy struktury włosa, ale ją odbudowuje. W efekcie zyskujemy odżywione, proste i piękne włosy. Utrata naturalnej keratyny, a co za tym idzie zły stan włosów, to najczęściej efekt licznych, inwazyjnych zabiegów przy użyciu chemii.

Jak przebiega keratynowe prostowanie włosów?


Zabieg polega na dokładnym uzupełnieniu deficytów keratyny w naszych włosach. Naniesiona keratyna pozostaje na nich przez okres 4 do 6 miesięcy. Uzyskany efekt prostowania stanowi niejako pozytywny skutek uboczny przeprowadzonej regeneracji. Stopień poprawy wyglądu włosów zależny jest od wyjściowego stanu włosów Klientki. Im bardziej zniszczone włosy, tym duża poprawa ich kondycji jest wyraźniej dostrzegalna. Włosy po zabiegu są naturalnie proste i odzyskują dawny blask. Jest je łatwiej układać i upinać.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu?


Prostowanie włosów keratyną powinno się wykonywać w okresie minimum 2 tygodni od ostatniego przeprowadzonego farbowania.

Zabieg nie powoduje rozjaśnienia włosów. Jednak w efekcie uzyskanego blasku, włosy mogą sprawiać wrażenie odrobinę jaśniejszych niż przed keratynowym prostowaniem.

Efekty jakie uzyskujemy w wyniku zabiegu to: dogłębne ożywienie włosów, wygładzenie i rozprostowanie, połysk i miękkość, nawilżenie i elastyczność, zdrowy i piękny wygląd.

Zabieg polecany jest szczególnie w przypadku włosów: kręconych lub falowanych, puszących się, zniszczonych zabiegami chemicznymi, suchych i łamliwych, problematycznych w układaniu.

Kosmetyki na jakich pracuję:


  • INOAR – MOROCCAN KERATIN
  • KATIVA – ALISADO BRASILENO

Kontakt:


  • tel. +48 664 040 449
  • Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyty.
  • Istnieje możliwość dojazdu do Klienta na terenie miast: Gdynia, Rumia oraz Reda.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

Oferta:


przedłużanie włosów

keratynowe prostowanie włosów

PRZYKŁADOWE METAMORFOZY:

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)PROSTOWANIE WŁOSÓW KERATYNĄ – GDYNIA – RUMIA – REDA