PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW GDYNIA:


Oferujemy profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie włosów na nano i mikro ringi oraz tulejki. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo keratynowe doczepianie włosów oraz farbowanie i podcinanie.

Metody przedłużania:


Stosowane przez nas metody przedłużania oraz zagęszczania włosów to techniki sprawdzone i praktykowane przez najbardziej uznane salony fryzjerskie na świecie.

Przedłużanie włosów na mikro ringi:

Metoda ta polega na połączeniu pasemek włosów własnych z doczepianymi za pomocą wykonanej z aluminium, miniaturowej obrączki. Okres noszenia mikro ringów to 3 do 4 miesięcy. Po tym czasie, można przedłużyć włosy ponownie, przy użyciu pasemek doczepianych pierwotnie. Ponowny koszt stanowi więc wyłącznie zabieg doczepiania.

Keratynowe przedłużanie włosów:

Metoda polegająca na bezpośrednim łączniu pasemka włosów własnych z doczepianymi zgrzewem keratynowym. Dla wielu kobiet, jest to najbardziej naturalna forma przedłużania włosów.  Istniej kilka sposób doczepiania tą metodą. W Nicola Hair praktykujemy sprawdzone doczepianie przy użyciu zgrzewarki. Podobnie jednak jak w przypadku ringów, metoda ta wymaga ponownego przedłużania po okresie 3 do 4 miesięcy. Użyć można oczywiście poprzednio zakupionych pasemek .

Przedłużanie włosów na tulejki:

Technika polegająca na doczepianiu włosów na zimno. Naturalny włos łączony jest z doczepianym przy użyciu specjalnych, niewielkich rozmiarów miedzianych tulejek. Są one odrobinę dłuższe od wspomnianych mikro ringów. Włosy przedłużone metodą na tulejki nosi się przez 3 do 4 miesięcy. Po tym okresie, podobnie jak w przypadku innych metod, można wykonać ponowne przedłużenie stosując ten sam materiał.

Doczepianie włosów metodą na ultradźwięki:

Jest to nowoczesna metoda przedłużania włosów na zimno. Stanowi doskonałą alternatywę dla wykonywanego na ciepło przedłużania keratyną. Przy zastosowaniu specjalnej zgrzewarki ultradźwiękowej uzyskujemy efekt trwałego łączenia. Wykorzystywane w metodzie tej są fale akustyczne o wysokich częstotliwościach, które scalają łączone powierzchnie.

Tape on – metoda taśmowa tzw. „kanapkowa”:

Technika polega na wczepianiu pomiędzy naturalne włosy pasm sztucznych, przymocowanych fabrycznie do specjalnych taśm. Taśmy mocowane są tuż przy skórze głowy, są niewielkie i elastyczne.

Micro Bonds Keratynowe:

Jest to metoda łączenia keratynowego charakteryzująca się, jak sugeruje sama nazwa „micro bonds” – mikro łączeniami. Stanowi to jej niewątpliwą przewagę nad tradycyjną metodą keratynową, gdzie łączenia są większe, a przez to nieco mniej dyskretne.  Wykonanie przedłużania metodą mikro bonds daje ponadto większą swobodę w doborze fryzur. Jest optymalne zarówno dla włosów rozpuszczonych, jak i upiętych.

Kontakt:


  • tel. +48 664 040 449
  • Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyty.
  • Istnieje możliwość dojazdu do Klienta na terenie miast: Gdynia, Rumia oraz Reda.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

Oferta:


przedłużanie włosów

keratynowe prostowanie włosów

PRZYKŁADOWE METAMORFOZY:

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)DOCZEPIANIE WŁOSÓW – GDYNIA – RUMIA – REDA